Náš areál sa nachádza 20 minút od Bratislavy v obci Báhoň. Obec je prístupná z diaľnice D1, zjazd Blatné (8 km). Parkovanie vozidiel je možné v rôznych priestoroch podľa vašich preferencií - v samostatných vykurovaných garážach, samostatnej vykurovanej hale, nevykurovanej hale alebo v exteriéri. Zvoľte si ten najvhodnejší priestor pre vaše vozidlo a následne si vyberte ten správny program starostlivosti o vaše vozidlo v sekcii PROGRAMY.

Samostatná vykurovaná garáž

Pre najnáročnejších klientov máme k dispozícii samostatné vykurované garáže. Každá garáž je samostatne uzamknutá a k zaparkovanému vozidlu má prístup iba jeho majiteľ a náš personál. Každá garáž je monitorovaná bezpečnostnou kamerou, čo umožňuje majiteľovi nepretržitú vizuálnu kontrolu vozidla.

Vykurovaná hala

Pre majiteľov, ktorí chcú mať svoje vozidlo uskladnené pri temperovanej teplote máme k dispozícii spoločnú vykurovanú halu, ktorá ponúka rovnaký komfort ako samostatná vykurovaná garáž za dostupnejšiu cenu. V hale sú zaparkované vozidlá viacerých majiteľov a do kontaktu s vašim strojom príde iba náš personál. Hala je monitorovaná kamerovým systémom.

Nevykurovaná hala

Najlacnejšou variantou uzavretého vnútorného priestoru je nevykurovaná hala. Vozidlá viacerých majiteľov sú zaparkované v spoločnom priestore a do kontaktu s vašim vozidlom príde len náš personál. Priestor je monitorovaný kamerovým systémom.

Exteriér

Ak vášmu vozidlu nevadí chladné prostredie, parkovanie v exteriéri ponúka cenovo najdostupnejšiu formu. Vozidlá sú zaparkované v exteriéri a do kontaktu s vašim vozidlom príde len náš personál. Priestor je monitorovaný kamerovým systémom.